Odvodni sustavi Kontakti

Sustavi odvodnje

Hrvatska, Slovenija, BiH, Srbija, Makedonija, Bugarska, Rumunjska, Albanija, Crna Gora, Kosovo

g. Ivica Ivec, g. Marijan Nöthig

Tel..: + 385 (0) 40 384 201

Fax: + 385 (0) 40 384 209

E-Mail: ivica.ivec@ferro-preis.com; sales@ferro-preis.com

 

Ostala tržišta

Njemačka, Nizozemska, Italija

gda. Beatrice Jägersberger

Tel..: + 43 (0) 2632  733 55 187
Mobile:  +43 676 883355 87
E-Mail: b.jaegersberger@preis.co.at

 

Švicarska, Poljska, Južni Tirol, Island, Luksemburg, Turska, Gulf, Sjeverna Afrika

ga. Jörg Schwarzmeier

Tel.: +43 (0) 2632 73355 194
Mobile: +43 (0) 676 883355 94
E-Mail: j.schwarzmeier@preis.co.at

 

Danska, Rusija, Ukrajina, Estonija, Latvija, Litva, Belarusija, Azerbajđan

gda. Maria Sukhotinova

Tel.: +43 (0) 2632 73355 188
Mobile: +43 (0) 676 883355 88
Mobile: +7 (0) 911 737 9502
E-Mail: m.sukhotinova@preis.co.at

  

Austrija

gda. Heidi Peer

Tel.: +43 (0) 2632 73355 189
E-Mail: h.peer@preis.co.at

 

Tehnička podrška

g. Norbert Krause

Tel.: +43 (0) 2632 73355 170
E-Mail: n.krause@preis.co.at

 

Interne prodaje

gda. Gudrun Gschaider


Tel.: +43 (0) 2632 73355 177
E-Mail: g.gschaider@preis.co.at

 

g. Rene Mitterböck

Tel.: +43 (0) 2632 73355 169
E-Mail: r.mitterboeck@preis.co.at

 

Logistika

gda. Beatrix Ernst

Tel.: +43 (0) 2632 733 55 192
E-Mail: b.ernst@preis.co.at